0-1-re állt a 92. percben, mégis nyert a Torino

ac torino (ac torino)

Óriási hajrával tudta 2-1-re legyőzni hazai pályán a Genoa együttesét a Torino a Serie A 33. fordulójában.

Talán nem ez ígérkezett a legígéretesebb összecsapásnak ezen a játéknapon, mégis parádés meccs kerekedett belőle.

Egészen a 85. percig nem esett gól a találkozón, sokan azt gondolhatták, hogy egy unalmas 0-0 lesz a vége, amikor megtörte a gólcsöndet a vendég gárda: a 74. percben csereként pályára lépő Gilardino talált a hazai kapuba.

Fotó: Europress fotóügynökség

A torinói együttes ezt követően elkezdett fejvesztve támadni, s mint kiderült, nem eredménytelenül. A 92. percben Immobile volt eredményes, majd egy perc sem telt el, hogy Cerci 2-1-re módosította az állást.

Sokan a hosszabbítás kezdetekor hazafele vették az irányt, ők talán csak otthon tudják majd meg, hogy csapatuk nem kapott ki, elképesztő utolsó perceket produkálva megnyerték a mérkőzést.