Nagyon simán nyert a Málaga

Ignacio Camacho (ignacio camacho)

A Málaga labdarúgócsapata hazai pályán győzte le 4-1-re a Granadát. Camacho duplázott, Caballero tizenegyest védett.

A Málaga a Granadát fogadta vasárnap ebédidőben, a hazaiak pedig végül magabiztos győzelmet arattak, igaz, a találkozó akár máshogy is alakulhatott volna. Camacho duplájával már 37 perc után kettővel vezetett az andalúz focicsapat, ám a szünet előtt büntetőhöz jutott a Granada.

A szépítés ugyanakkor nem jött össze, Caballero védte El Arabi büntetőjét, majd a szünet után már a Málaga rúghatott tizenegyest, Amrabat pedig be is varrta. Juanmi is feliratkozott a góllövők közé, a 78. percben pedig összejött a szépítés a vendégeknek, El Arabi volt eredményes, 4-1 lett a vége.

Eredmény – La Liga, 32. forduló

Málaga – Granada 4-1 (2-0)
Gólszerzők: Camacho (14., 37.), Amrabat (50. – 11-esből), Juanmi (74.) illetve El Arabi (78.)