Huszti nagyszerű gólja nem ért pontot

Huszti Szabolcs (huszti szabolcs, )

Vezetett a Hannover a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában, de végül 2-1-re kikapott a Werder Brementől hazai környezetben.

Huszti Szabolcs gólja után még a hannoveriek örülhettek
Fotó: Europress Fotóügynökség

Két 29 pontos együttes találkozott a bajnokságban vasárnap, a hazai környezetben játszó Hannover és a Werder Bremen is két-két vereséggel hangolt az ütközetre. Huszti Szabolcs ezúttal is kezdő volt, a magyar szélső pedig a 43. percben a vezetést is megszerezte övéinek, szabadrúgásból vette be Wolf kapuját.

A fordulás után Di Santo, a brémaiak csatára csillogtatta meg erényeit, egy közeli lövéssel egyenlített. Már úgy tűnt, hogy döntetlen lesz a vége, de Prödl a 90. percben a hazai kapuba bólintott, a Werder Bremen nyert, méghozzá 2-1-re.

A Hamburg délután sorozatban hatodik meccsét is elbukta, ezúttal a Borussia Mönchengladbach otthonában maradt alul a csapat 3-1 arányban. A Hamburg az újabb vereségével az utolsó előtti, kieső helyre csúszott vissza.