A 93. percben nyert a Lazio

Antonio Candreva (antonio candreva, )

Mozgalmas mérkőzésen zsebelte be a három pontot a római együttes a Parma ellen az olasz labdarúgó-bajnokságban.

Antonio Candreva találata három pontot ért a Laziónak
Fotó: Europress Fotóügynökség

Gyors gólváltással indult a mérkőzés, ugyanis Lulic 15. percben szerzett találatára nem sokkal később már válaszolt is a vendég Parma Biabiany révén. A második felvonásban a veterán Miroslav Klose is megzörgette a hálót, azonban a hajrá kezdetén Cianiról a saját kapujába jutott a labda, 2-2őt mutatott az eredményjelző. Már-már készülhettünk a pontosztozkodásra, azonba a 93. percben Antonio Candreva eldöntötte a mérkőzést, a Lazio 3-2-re nyert és tapad az Atalantára.

Hazai környezetben nyert a Torino és a Verona is, előbbi a Cagliarit verte 2-1-re, utóbbi a Genoát küldte haza egy 3-0-val úgy, hogy egy félidőt emberhátrányban játszott. A Fiorentina fontos pontokat hagyott a Sampdoria otthonában, 0-0-ra végeztek a felek.

Eredmények – Serie A, 31. forduló

Lazio – Parma 3-2 (1-1)
Gólszerzők: Lulic (15.), Klose (67.), Candreva (90+3.) illetve Biabiany (26.), Ciani (81. – öngól)

Sampdoria – Fiorentina 0-0

Verona – Genoa 3-0 (1-0)
Gólszerzők: Donadel (35.), Toni (88., 90+4.)
Piros lap: Albertazzi (45.)

Torino – Cagliari 2-1 (1-0)
Gólszerzők: El Kaddouri (45.), Cerci (71.) illetve Nene (77.)