Semmilyen gondot nem okozott a Győrnek az MTK legyőzése

ETO Park (eto park, )

A címvédő győriek magabiztosan, 3-0-ra verték az MTK csapatát az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

Nem sokáig kellett várni a meccs első fóljára, Rudolf az első negyed óra végén egy szép csellel becsapta Vukmirt majd az alsó sarokba lőtt.

A szünetig tovább nőtt a győriek fölénye, Hegedűs többször bravúrral védett, Varga pedig a hajrában kapufáig jutott, maradt azonban az 1-0.

A második játékrész elején kicsit eldurvult a játék, nyolc perc leforgása alatt négy sárgát osztott ki a játékvezető. Ezt követően elkezdett újra a játékra koncentrálni az ETO, s a félidő derekán Lipták csúsztatásával meg is duplázták előnyüket.

Az i-re Andric tette fel a pontot, bő húsz perccel a vége előtt egy csel után lőtt a vendégek kapujába.

A Győr a győzelemmel öt ponta megközelítette az élen álló Debrecent, ugyanakkor a Loki egy meccsel kevesebbet játszott.