Lassan búcsút mondhat Európának a Valencia

Valencia, Athletic Bilbao (valencia, athletic bilbao, )

A Valencia labdarúgócsapata hazai környezetben játszott 1-1-es döntetlent a Bilbaóval.

Valenciába látogatott vasárnap késő este az Athletic Bilbao, a két csapat összecsapásának kezdete pedig némi technikai probléma miatt csúszott, de végül zavartalanul le tudták játszani a meccset.

A hazaiak a 23. percben szereztek vezetést, erre a második felvonásban, tizenegyesből válaszoltak a baszkok. A csapatok mindent megtettek a győzelem megszerzése érdekében, de nem született már több találat a kései találkozón, maradt az 1-1.

A Valencia 27 fordulót követően a nyolcadik a tabellán, míg az Athletic Bilbao légüres térbe került, a negyedik a baszk csapat úgy, hogy 12 pont a hátránya a Barcelona mögött és hét egység az előnye a Villarreal előtt.