Nagy hajrával ikszeltek az U20-asok

u21-es válogatott (u21-es válogatott, )

A magyar U21-es válogatott felkészülési meccsen 2-2-es döntetlent játszott a skótok vendégeként.

Dundee-ban a hazaiak számítottak az esélyesnek, még úgy is, hogy nem léphetett pályára a skótok mini Messijének nevezett Ryan Gauld és John Souttar, míg a magyar válogatottból Kleinheisler László betegsége miatt maradt ki.

A felkészülési meccsen a skótok kezdtek jobban, az első félidőben uralták is a játékot, a 25. percben pedig McGregor szabadrúgásból vette be a magyar kaput.

Jó hangulatban érkeztek meg a magyar fiatalok Dundee-ba
Fotó: MLSZ

Mi a 32. percben jutottak először nagy helyzetbe, ám akkor Bacsa Patrik hibázott, nem úgy, mint Fraser a 37. percben, miután körbepasszolták a magyar védelmet a hazaiak.

A szünet után úgy tűnt, eldőlt a meccs, ám egyre inkább a magyarok kezébe került az irányítás, aminek szépítés lett az eredménye: Radó András értékesített egy büntetőt a hajrához közeledve (2-1).

A 88. percben aztán megint a Haladás csatára villant, beállítva a 2-2-es végeredményt, pedig Radó az utolsó percben akár a győzelmet is megszerezhette volna a magyar válogatottnak, ám elpuskázta a lehetőséget.