Simán nyerte a Real a madridi rangadót

Luka Modric (luka modric, )

A Real Madrid labdarúgócsapata a Getafe otthonában aratott 3-0-s győzelmet a spanyol bajnokság 24. fordulójában.

A Real Madridra kötelező győzelem várt a városi rivális Getafe ellen a spanyol bajnokságban, ugyanis szombaton a Barcelona és az Atlético Madrid is nyert. A fővárosiaknak ezúttal is nélkülöznie kellett az eltiltott Cristiano Ronaldo játékát, igaz ez egy héttel ezelőtt, a Villarreal ellen sem okozott gondot.

Ezúttal sem került porszem a gépezetbe, a remek formában játszó Jesé már az ötödik percben eredményes volt, a szünetig pedig még Benzema is betalált. Ugyan a második felvonásban akadt a Getafe előtt is lehetőség, Luka Modric a 66. percben végképp eldöntötte a három pont sorsát és mivel több találat már nem született, 0-3 lett a meccs vége.

Luka Modric kezdőként 80 percet kapott, egy gólt szerzett
Fotó: Europress Fotóügynökség

Mindez azt jelenti, hogy a spanyol bajnoki aranyért folytatott csata továbbra is rendkívül szoros, 24 forduló elteltével a címvédő Barcelonának, a Real Madridnak és az Atlético Madridnak is 60-60 pontja van.