Bombagóllal nyert a Wolfsburg

Daniel Caligiuri (daniel caligiuri)

A Wolfsburg a Hertha BSC, a Nürnberg az Augsburg otthonában diadalmaskodott a német labdarúgó-bajnokságban.

Berlinbe látogatott a Wolfsburg a Bundesliga 21. fordulójában. A csapatokat mindössze két pont választotta el egymástól a tabellán a fordulót megelőzően, azaz igazi vérre menő küzdelemre lehetett számítani és nem is maradtunk izgalmak híján.

A hazaiak szereztek vezetést még a 21. percben, ám csak a második felvonás elejéig tudták megőrizni az előnyüket, Knoche egyenlített a fordulás után. Eljött aztán a mérkőzés 78. perce, amikor Caligiuri gondolta úgy, hogy a nagyjából a tizenhatos vonaláról lövésre vállalkozik, a labda pedig védhetetlenül vágódott a hálóba, 1-2 lett a vége.

Daniel Caligiuri nem aprózta el
Fotó: Europress Fotóügynökség

Még egy meccset rendeztek vasárnap a német élvonalban, ezen a kiesés ellen küzdő Nürnberg meglepetésre egygólos győzelmet aratott az Augsburg otthonában. A hazaiak ezt megelőzően nyolc meccse nem kaptak ki.