Nem született gól a római rangadón

Francesco Totti (francesco totti, )

A Lazio és a Roma nem bírt egymással,a Juventus Veronában játszott döntetlent olasz labdarúgó-bajnokságban.

Vasárnap, a Serie A 22. fordulójában találkozott egymással a két római rivális, a Lazio hazai környezetben fogadta az AS Romát. A Farkasok az előzetesen vártnak megfelelően dominálták az összecsapást, azonban a vendéglátók védelme az egész meccsen jól zárt. Az utolsó tíz percben mind a két oldalon akadt egy-egy gólszerzési lehetőség, de a végeredmény maradt a 0-0.

Francesco Tottiék nagyot küzdöttek a Lazióval
Fotó: Europress Fotóügynökség

A címvédő és listavezető Juventus a bajnokság meglepetéscsapatánál, a Hellas Veronánál vendégeskedett. A torinóiak az első félidőben Carlos Tévez két szemfüles góljának köszönhetően elléptek ellenfelüktől, de Luca Toni a második játékrész elején ismét nyílttá tette a meccset. Úgy tűnt, hogy a Juve bezsebeli az újabb győzelmet, de a 94. percben egy pontot menteni tudott a Verona.

A Genoa legyőzte a Livornót, a Sampdoria a Caglirait, a Parma és a Catania csörtéje során nem született gól. A Bologna a duplázó Cristaldo vezérletével diadalmaskodott Torinóban.