Tapad a Napolira a Fiorentina

ilcic, fiorentina (ilcic, fiorentina)

A firenzei együttes 2-0-ra győzte le az Atalantát hazai környezetben a Serie A 23. fordulójában. Az Udinese-Chievo 3-0-s eredménnyel ért véget.

A Genoa elleni 3-3-as döntetlent és a Cagliari elleni idegenbeli 1-0-s vereséget követően jogosan vártak el győzelmet a csapattól a drukkerek.

A hazaiak ennek megfelelően kezdték a találkozót, Ilcic góljával a 16. percben máris előnybe kerültek a lilák.

Fotó: Europress fotóügynökség

Az Atalantának a találatot megelőzően és azt követően sem sok közük volt a meccshez. A győzelem azonban az 1-0-s vezetéssel könnyen elúszhatott volna a házigazdáknak, végül a 86. percben Wolski találatával vált biztossá a három pont megszerzése.

Az Udinese a félidei 0-0 után Di Natale, Fernandes és Agyemang-Badu góljaival 3-0-ra győzte le a vendég Chievót.