Rém unalmas meccsen nyert a Chelsea

Chelsea, Newcastle United, Oscar (chelsea, newcastle united, oscar, )

José Mourinho fiai Oscar szabadrúgásgóljának köszönhetően 1-0-ra győzte le a Stoke csapatát az FA Kupa 4. fordulójában.

A Kékek már a második minutumban előnybe kerülhettek volna, Eto’o azonban centikkel a bal kapufa mellé lőtt. A folytatásban egyre nagyobb lett a Chelsea mezőnyfölénybe, akcióból viszont nem jött össze a gólszerzés.

A 28. percben remek helyről végezhetett el szabadrúgást a házigazda, Oscar állt a labda mögé és gyönyörűen lőtteki a jobb felső sarkot.

Fotó: Europress

A második félidőben az irtó gyengén játszó vendégeknek sanszuk sem volt az egyenlítésre, de a Chelsea sem erőltette a játékot, így maradt az 1-0, amivel a londoni együttes jutott a legjobb tizenhatba.

A játéknap másik összecsapásán a Fulham 1-1-es döntetlent játszott a Sheffield United otthonában, igaz, az élvonalbeli gárda győzhetett is volna, ha Darren Bent nem hagyja ki a kihagyhatatlan a hajrában.