Tíz emberrel lőtt hármat a Lazio

lazio (lazio, )

A római alakulat majd egy félidőn keresztül emberhátrányban futballozott, de így is 3-2-re nyerni tudott az Udinese otthonában.

Di Natale büntetőből szerzett találatával már a nyolcadik percben előnybe került a házigazda, amit ha nem is megérdemelten, de megőrzött a szünetig.

Fotó: AFP

A második játékrész elején Onazi öt perc alatt két sárga lapot is begyűjtött, így tíz emberre folyatkoztak a fővárosiak. Nem ijedt meg azonban az emberhátránytól a Lazio, Candreva a 62. percben 11-esből egalizált, de hat percre rá jött is a válasz, Agyemang-Badu volt eredményes hazai részről, így már 2-1 állt az eredményjelzőn.

A 78. percben cserére szánta el magát a vendéglátó, Lazzari állt be Douglas helyére, ami nem bizonyult nyerő húzásnak: az Udinese játékosa beállását követően pár percre saját kapujába talált. A mérkőzés utolsó percében Hernanes is beköszöntött vendég részről, így a Lazio óriási bravúrt végrehajtva tíz emberrel tudott fordítani a Friuli Stadionban.