Vitatható ítélet miatt veszített pontokat a Napoli

A Napoli labdarúgócsapata 1-1-es döntetlent játszott a Cagliarival az olasz bajnokságban.

A szardíniai együttes öt veretlen meccsel a háta mögött várta a szombati bajnokit és már a kilencedik percben vezetést szerzett esélyesebb ellenfele ellen egy védelmi megingást követően. A vendégek a 19. percben egy büntetővel egyenlítettek, majd nem csak az eredmény, hanem a játék képe is kiegyenlítődött.

Született még egy gól a folytatásban, ám Callejon találatát les miatt nem adták meg, igaz ezt az ítéletet a vendégek erősen vitatták. A játékvezető azonban így döntött, maradt az 1-1.

A Napoli a döntetlen miatt nem tudta befogni a második helyen álló Romát a tabellán, a Cagliari pedig feljött a 11. helyre.