Döntetlen Dunaújvárosban

dalibor volas, debrecen (dalibor volas, debreceni vsc)

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első meccsén a Debrecen idegenben ért el 1-1-es döntetlent.

Kedden ez a két együttes nyitotta a játéknapot. A Loki kiemeltként csak az előző körben kapcsolódott be a küzdelmekbe és nem is nagyon izzadtak meg, hiszen az ESMTK-t búcsúztatták, míg a Dunaújváros már négy megnyert párharcon van túl.

Talán emiatt is került jutott gyorsan vezetéshez a másodosztályú gárda: Godslove révén a 9. percben előnybe kerültek a hazaiak.

Volas egalizált

A DVSC emiatt kettőzött erővel nyomott, de mindkét alakulatnak megvoltak a helyzeti, a szünet után pedig Dalibor Volas több gólt is lőhetett volna, de csak egy akadt a hálóba (1-1).

Végül maradt a döntetlen, a visszavágót így kedvezőbb helyzetből várják a cívisvárosiak. A párharc második meccsét december 3-án rendezik.