A 91. percben vesztett pontokat a United

Manchester United - Wigan (manchester united, wigan athletic, wigan, community shield, )

A Manchester United 2-2-re végzett a Cardiff otthonában a Premier Leauge 12. fordulójában.

David Moyes együttese hosszú idő után végre elkapta a fonalat, ugyanis a Vörös Ördögök zsinórban három meccset nyertek meg: a Stoke, a Fulham és az Arsenal ellen is diadalmaskodtak.

A Cardiff otthonában azonban meg kellett elégedniük egyetlen ponttal, bár sokáig nyerésre állt a United. A gólgyártást Rooney kezdte meg a 15. percben, majd Campbell egyenlített, a szünet előtt pedig Evra fejese talált magának utat a hálóba (1-2).

A végeredményt beállító fejes
Fotó: AFP

A második felvonásban aztán úgy tűnt, nem születik újabb találat, ám a 91. percben egy szabadrúgás után a Cardiff Kim Bo-Kyung bólintásával egyet pontot otthon tartottak a hazaiak.

A játéknap másik meccsén a Manchester City hatot rúgott a Tottenhamnek.