Diallo lőtte tovább a Fradit

Diallo (diallo, )

A Ligakupa egyetlen szombati mérkőzésén a Ferencváros 2-1-re győzte le a Győrt.

Az F csoport rangadóján a két éllovas, az FTC és az ETO csapott össze a Puskás Stadionban. A tét az volt, hogy a találkozó győztese biztosítja helyét a negyeddöntőben az utolsó kör eredményétől függetlenül.

A kezdés után azonban úgy tűnt, a vendég zöld-fehéreknek jön ki jobban a lépés, mivel Varga Roland a 37. percben vezetést szerzett: a győriek csatára egy szép csel után belsőzött a kapuba (0-1).

A szünet után aztán felébredtek a hazaiak is, és Diallo már-már szokásos mozdulatával, ollózva egyenlített az 52. percben. Sok idő nem telt el, megint remek beívelést kapott a Fradi csatára, és ezúttal sem hibázott, így gyorsan fordítani tudtak a fővárosiak (2-1).

A hajrában aztán nem esett újabb találat, így a Fradi nyerte a meccset. A Győr továbbjutása az utolsó meccsen múlik: szerdán a Tatabánya otthonában kell helyt állniuk.