Foci
gulacsi-peter(960x640)(3).jpg (gulácsi péter, )

Kapusaink ma újra bizonyíthatnak az EL-ben

Kálnoki Kis Attila
Kálnoki Kis Attila

rovatvezető. 2013. 11. 07. 10:02

Magyar szempontból két érdekes mérkőzése lesz az Európa Liga 4. csoportkörének.

Az eddig hibátlan, csoportelső Salzburg Liégebe utazik és várhatóan ezúttal is Gulácsi Péter áll majd az osztrák kapuban. Akárcsak kollégája, Köteles László, aki a Genk gólvonala elől kirobbanthatatlan – szeptemberi kijevi remeklése óta bebetonozta a helyét.

A belga csapat 7 ponttal vezeti a “G” jelű csoportot és ezúttal a 2 ponttal sereghajtó Rapid Wien otthonából próbálja meg elhozni a 3 pontot, egyúttal bebiztosítani magábnak a továbbjutást.

A találkozót a Story4-en 20:55 órától élőben tekintheted meg, a Sport24 pedig élőképes közvetítésben számol be a Rapid Wien-Genk összecsapásról.

Európa Liga 4. csoportkör, program:

A csoport:
Kubany (orosz)-Swansea City (angol) 18.00
St. Gallen (svájci)-Valencia (spanyol) 19.00

A csoport állása:
1. Swansea City 7 pont,
2. FC Valencia 6,
3. St. Gallen 3,
4. Kubany 1

B csoport:
Ludogorec (bolgár)-Csernomorec Odessza (ukrán) 19.00
PSV Eindhoven (holland)-Dinamo Zagreb (horvát) 19.00

A csoport állása:
1. Ludogorec 9 pont,
2. PSV Eindhoven 4,
3. Csernomorec Odessza 3,
4. Dinamo Zagreb 1

C csoport:
Esbjerg (dán)-Elfsborg (svéd) 19.00
Standard Liége (belga)-Salzburg (osztrák) 19.00

A csoport állása:
1. Salzburg 9 pont,
2. Esbjerg 6,
3. Standard Liége 1 (3-5),
4. Elfsborg 1 (2-7)

D csoport:
Rubin Kazany (orosz)-Wigan Athletic (angol) 18.00
Maribor (szlovén)-Zulte Waregem (belga) 19.00

A csoport állása:
1. Rubin Kazany 7 pont,
2. Wigan Athletic 5,
3. Maribor 3,
4. Zulte Waregem 1

E csoport:
Dnyipro (ukrán)-Pacos Ferreira (portugál) 19.00
Pandurii (román)-Fiorentina (olasz) 19.00

A csoport állása:
1. Fiorentina 9 pont,
2. Dnyipro 6,
3. Pandurii 1 (1-5),
4. Pacos Ferreira 1 (1-6)

F csoport:
APOEL (ciprusi)-Girondins Bordeaux (francia) 19.00
Makkabi Tel-Aviv (izraeli) -Eintracht Frankfurt (német) 19.00

A csoport állása:
1. Eintracht Frankfurt 9 pont,
2. Makkabi Tel-Aviv 4,
3. Girondins Bordeaux 3,
4. APOEL 1

G csoport:
Rapid Wien (osztrák)-Genk (belga) 21.05
Thun (svájci)-Dinamo Kijev (ukrán) 21.05

A csoport állása:  
1. Genk 7 pont,
2. Dinamo Kijev 4,
3. Thun 3,
4. Rapid Wien 2

H csoport:
Sevilla (spanyol)-Slovan Liberec (cseh) 21.05
Estoril (portugál)-SC Freiburg (német) 21.05

A csoport állása:
1. Sevilla 7 pont,
2. Slovan Liberec 5,
3. SC Freiburg 2,
4. Estoril 1

I csoport:
Rijeka (horvát)-Olympique Lyon (francia) 21.05
Guimaraes (portugál)-Real Betis (spanyol) 21.05

A csoport állása:
1. Real Betis és Olympique Lyon 5 pont (2-1),
3. Guimaraes 4,
4. Rijeka 1

J csoport:
Legia Warszawa (lengyel)-Trabzonspor (török) 21.05
Lazio (olasz)-Apollon Limasszol (ciprusi) 21.05

A csoport állása:
1. Trabzonspor 7 pont,
2. SS Lazio 5,
3. Apollon Limasszol 4,
4. Legia Warszawa 0

K csoport:
Tromsö (norvég)-Anzsi Mahacskala (orosz) 21.05
Tottenham Hotspur (angol)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 21.05

A csoport állása:
1. Tottenham Hotspur 9 pont,
2. Anzsi Mahacskala 4,
3. Sheriff Tiraspol 2,
4. Tromsö 1

L csoport:
AZ Alkmaar (holland)-Sahtyor Karagandi (kazah) 21.05 
Makkabi Haifa (izraeli)-PAOK (görög) 21.05

A csoport állása:
1. PAOK Szaloniki 7 pont,
2. AZ Alkmaar 5,
3. Sahtyor Karagandi 2,
4. Makkabi Haifa 1

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.