Atlétikus rangadót nyert a Madrid

Diego Costa (atlético madrid, diego costa)

Diego Costa és David Villa góljával 2-0-ra nyert az Atlético Madrid labdarúgócsapata az Atheltic Bilbao ellen a spanyol bajnokságban.

Jól kezdtek a Matracosok, David Villa és Diego Costa is gólt szerezhetett volna már a félidő első felében, ám a vezető találatig a 33. percig kellett várni, Villa zörgette meg ekkor a hálót. Még a szünet előtt tovább nőtt a két fél közti különbség, amikor a spanyollá lett brazil csatár is beköszönt, megszerezve ezzel 13. bajnoki gólját.

Két sztárcsatára nyert meg a meccset a Madridnak
Fotó: AFP

Fordulás után Villa hagyott ki egy nagy ziccert, majd Moran kapta meg a második sárgáját a 80. percben. Ennek ellenére pillanatokkal később szépíthetett volna a tíz emberrel játszó Bilbao, de Muniain nem találta el a kaput, maradt a 2-0.

Az Atlético Madrid ezzel a 12. bajnokiján a 11. győzelmét aratta és egy pont hátrányban van mindössze a listavezető Barcelona mögött.