Így csinált hülyét Robinho Sánchezből

Robinho (robinho, ac milan, )

A milanos Robinho olyat csinált élesben, amit a grundon is csak gyakorlás közben látni - többnyire sikertelen kivitelben.

Hogy egy-egy BL mérkőzésen mi minden történhet azt tán nem kell ragozni, az azonban igazán ritka, ha egy játékos olyan trükköt, cselt mutat be éles téthelyzetben, ráadásul tökéletesen, amit többnyire otthon hülyeségből gyakorolgat az ember.

A Milan-Barca (1-1) meccsen Robinho ezt tette. A meccs elején úgy “esernyőzte meg” Alexis Sánchezt a bal szélen, hogy jobb lábával ráhúzta a labdát a bal sarkára, majd, azzal átemelte a mexikóin a labdát. A közönség őrjöngött a gyönyörtől.

A brazil pár perccel később még nagyobb ovációt váltott ki a publikumból, hiszen a 9. percben Kaká passzából megszerezte a vezetést a hazai csapatnak. A Bajnokok Ligája csoportkör keddi játéknapjának teljes gólösszefoglalóját itt találja.