Tíz emberrel is ment a pontszerzés az Internek

internazionale (internazionale, )

Az ötödik perctől emberhátrányban játszó Internazionale 3-3-as döntetlent játszott a Torino otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának zárómérkőzésén.

A milánói kék-feketék szeptember végén nyertek utoljára bajnokit, ezért számukra fontos lett volna egy siker, hogy továbbra is kapaszkodjanak az élmezőnyre. A Torino otthonában ez nem is lett volna olyan nehéz feladat, hiszen a csapat rossz formában van, de a balszerencsre nem pártolt el az Inter mellől.

Kettőt lőtt Palacio
Fotó: AFP

Ugyanis a találkozó 5. percében kiállították a kapust, Handanovicot, majd a beálló Carrizo azonnal ki is fogott egy büntetőt. Nem sokkal később Farnerud viszont már bevette a kapuját, amire Guarin válaszolt még a szünet előtt.

A folytatásban gyorsan potyogtak a gólok, Immobile majd Palacio duplája révén 2-3 volt az állás, tehát a győzelemhez is közel jártak a vendégek, de Bellomo a 90. percben egyenlített a Torinónak.

Eredmény – Serie A, 8. forduló

Torino – Internazionale 3-3 (1-1)
Gólszerzők: Farnerud (21.), Immobile (53.), Bellomo (90.) illetve Guarin (45.), Palacio (55., 71.)
Piros lap: Handanovic (5.)