A ráadás ráadásában lőtt kamubüntetővel győzött a Real

cristiano ronaldo (cristiano ronaldo, )

A galaktikusok 2-1 arányban felülmúlták az újonc Elche csapatát a spanyol bajnokság hatodik fordulójában.

A királyi gárdának mindhárom pontra óriási szüksége volt, miután mindkét riválisa – az Atlético Madrid és a Barcelona is – győzni tudott a keddi játéknapon.

Carlo Ancelotti tanítványai gyenge játékkal rukkoltak elő az első játékrészben, s gól nem született a szünetig.

A második játékrész elején Cristiano Ronaldo szabadrúgásból villant, amire az Elche a 90. percen túl válaszolt, s ezzel úgy tűnt, hogy fontos pontot lopnak a vendégektől.

Nagy kő esett le a portugál szívéről a 11-esnél
Fotó: AFP

Ekkor érkezett Pepe és a jelzett három perces hosszabbítás letelte után egy szögletet követően érdekes körülmények között büntetőt harcolt ki csapatának, amit Ronaldo nem hibázott el.

Gyanítható, hogy a vetélytársak sokáig fogják emlegetni a nem feltétlenül jogosan megítélt tizenegyest, mindenesetre a Real Madrid nyert, ezzel a tabella harmadik helyéről várhatja a következő kört.