Meglepő udinei botlás

udinese (udinese, )

Az Udinese labdarúgócsapata az eddig nyeretlen Chievo vendégeként kapott ki 2-1-re.

Szombaton három olyan bajnokit rendeztek a Serie A-ban, amire talán csak az igazi ínyencek kapják fel a fejüket. A játéknap 18 órakor kezdődött, az eddig nyeretlen Chievo pedig az általában izmos középcsapatnak számító Udinesét fogadta. A vendégek vezetést is szereztek már az első percben, de még a szünetig fordított a hazai együttes. A második felvonásra aztán hiába érkezett az örökifjú Di Natale, az eredmény nem változott, a Chievo megszerezte első győzelmét.

Cagliariban a Sampdoria egészen elképesztő módon mentett pontot: Ekdal találatával sokáig vezettek a hazaiak, de Gabbiadini a rendes játékidő letelte előtt egyenlített. Conti a 91. percben ismét előnyhöz jutatta övéit, ám De Silvestri az utolsó utáni pillanatban egalizált, 2-2 lett a vége.

A játéknap végén a Tőzsér Dánielt nem nevező Genoa 0-0-át játszott a Livornóval.

Eredmény – Serie A, 4. forduló

Cagliari – Sampdoria 2-2 (1-0)
Gólszerzők: Ekdal (26.), Conti (90+1.) illetve Gabbiadini (89.), De Silvestri (90+3.)

Chievo – Udinese 2-1 (2-1)
Gólszerzők: Pellissier (13.), Rigoni (40.) illetve Maicosuel (1.)

Genoa – Livorno 0-0