Bale góllal debütált, mégis ikszelt a Real

gareth bale (gareth bale)

A Real Madrid csak döntetlent ért el a Villarreal vendégeként a spanyol bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján.

A két gigász, a Barcelona és a Real Madrid harcában hétről hétre az dönt, hogy a többi csapat ellen ki, mennyi pontot veszít. A katalánok hozták a kötelezőt, bár vért izzadva, hiszen a 94. percben verték meg a Sevillát, a fővárosiak viszont egy bombaerős csapattal sem tudták elintézni a Villarrealt.

Bale és Ronaldo is betalált
Fotó: AFP

A “Sárga Tengeralattjáró” ugyanis már a meccs elején többször veszélyeztetett, majd a 20. percben Cani révén vezetéshez jutottak a hazaiak. A Real Madrid még a szünet előtt egalizált, Carvajal centerezését a 100 millió euróért vásárolt Gareth Bale pöckölte közelről a hálóba (1-1).

A második felvonásban Cristiano Ronaldo fordított, ám öt perc sem kellett, dos Santos hozta vissza a meccsbe a Villarrealt. A hajrában újabb gól már nem született, így maradt a pontosztozkodás, vagyis a Real Madrid már két pont hátrnyban van a Barcelona mögött.