Háromgólos hátrányból ikszelt a Vidi

Gyurcsó Ádám (gyurcsó ádám, )

Az MVM Paks hiába lőtt az első félidőben három gólt ellenfelének a labdarúgó Ligakupában, 3-3 lett a végeredmény.

A Ligakupa E csoportjának első fordulójában a Videoton a Dunaújvárost, az MVM-Paks pedig a Kozármislenyt győzte le, így két hibátlan csapat találkozott kedden egymással. Ugyan a fehérváriak felforgatott csapattal léptek pályára Tolna megyében, azért így is meglepő volt, hogy az a Paks, amelyet nemrégiben 4-1-re győztek le a bajnokságban 45 perc után 3-0-ra vezetett – Heffler, Délczeg és Kiss volt eredményes.

Gyurcsó ismét fontos gólt szerzett

A második felvonásban aztán már harapósabb volt a Vidi, a csereként beálló Zé Luis szinte egyből szépített, majd a 68. percben közelebb lopakodott a piros-kék együttes, a szintén a kispadról beszálló Szolnoki púpozta ki a hálót.

A vendégek nagy erőket mozgósítottak az egyenlítés érdekében, meg is voltak a helyzetek a meccs végén a vidi.hu tudósítása szerint, végül pedig össze is jött a bravúr, a 91. percben Gyurcsó állította be a 3-3-as végeredményt.

Eredmény – Ligakupa, E csoport, 2. forduló

MVM Paks – Videoton 3-3 (3-0)
Gólszerzők: Heffler (10.), Délczeg (20.), Kiss (44.) illetve Zé Luis (47.), Szolnoki (69.), Gyurcsó (90+1.)