A Stuttgart már három vereségnél tart

vfb stuttgart (vfb stuttgart, )

Az Augsburg hazai környezetben 2-1-re nyert a Stuttgart ellen a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel megszerezte első pontjait a szezonban.

Az Augsburg eddigi két meccsén a Werder és a Dortmund ellen feküdt két vállra, míg a Stuttgartot a Leverkusen és a Mainz győzte le. A két nyeretlen csatájában már az első félidő eldöntötte a három pont sorsát, hiszen 36 perc után már 2-0-ra vezettek a hazaiak, majd Ibisević büntetőből szépített.

A fordulás után a vendégek tíz főre fogyatkoztak, így maradt a 2-1. A játéknap másik mérkőzésén a Braunschweig kétgólos vereséget szenvedett a Frankfurttól.

Eredmények – Bundesliga, 3. forduló

FC Augsburg-VfB Stuttgart 2-1 (2-1)
Gólszerzők: Altintop (6.), Callsen-Bracker (36.) illetve Ibisevic (42.-büntetőből)
Piros lap: Traore (70.)

Braunschweig-Eintracht Frankfurt 0-2 (0-0)