A Real Madrid kiizzadta a győzelmet

real madrid (real madrid, )

A királyi alakulat ellen 1-0-ra vezetett a Betis, Ronaldóék mégis fordítani tudtak a spanyol bajnokság 1. fordulójában.

Fotó: AFP

A hétvégén elkezdődtek a Primera Division küzdelmei: a két bajnoksesélyes közül előbb a Neymarral megerősített Barcelona mutatta meg magát. A katalánok 7-0-ra gázoltak át a Levantén, így a feladat adott volt a Real Madrid számára.

A Blancók a Betist látták vendégül a Santiago Bernabeuban, ám meglepetésre a sevillai alakulat hamar vezetést szerzett Ugyanis a 14. percben egy szép akció végén Molina talált Diego Lopez kapujába.

A a Real Madrid mindent megtett az egyenlítésért, sorra próbálkoztak lövésekkel, ennek pedig meg is lett a gyümölcse, Benzema talált a hálóba (1-1). A szünet után aztán csak nem akart összejönni az újabb találat és sokan már temették a Realt, amikor a nyári szerzemény Isco megmentette a három pontot a 86. percben.

A másik fővárosi csapat, az Atlético is győzelemmel mutatkozott be: a Falcaót eladó Matracosok a Sevilla otthonába látogatottak és nyertek is, csakúgy a Granada Pamplónában.