Loki győzelem, Sidibe agyrázkódás a záró meccsen

Ibrahima Sidibe (ibrahima sidibe, )

Az OTP Bank Liga második fordulójának utolsó találkozóján a Debrecen 1-0-ra gyűrte le az újonc Mezőkövesdet.

Sibide sérülése súlyos

A Loki az első körben a Kaposvárt 7-1-re ütötte ki, míg a Mezőkövesd az MTK ellen szaladt bele egy 3-0-s vereségbe.

A hazaiak a félidőben akár már 5-0-ra is vezethettek volna, az állás mégis 0-0 volt, mikor a két együttes pihenőre ment. Sidibe a mérkőzés elején összefejelt Szalaival, az eset után lecserélték, később kórházba szállították kivizsgálásra, ahol megállapították, hogy súlyos agyrázkódása van.

A második játékrészben tovább rohamoztak a debreceniek, ám a 81. percig nem sikerült betalálniuk. Akkor azonban Dombi beadását követően Szakály jó 15 méterről lőtt a hálóba. 1-0.

Az összecsapás hátra lévő idejében a Debrecen ráült az eredményre, a Mezőkövesdnek pedig esélye sem volt az egyenlítésre. Hat pontos a DVSC is.