Két magyar is betalált a Német kupában

Korcsmár Zsolt és Stieber Zoltán a Greuther Fürth, míg Huszti Szabolcs a Hannover csapatában játszotta végig a Német kupa első fordulóját.

Fotó: greuther-fuerth.de

Jól indult Korcsmár szezonja az új csapatában. A magyar középhátvéd már az első tétmeccsen eredményes volt, csapata pedig gólt sem kapott a Pfeddersheim ellen.

A legutóbb a norvég Brann Bergen együttesében játszó bekk a 32. percben vette be a hazaiak kapuját. A Fürth végül 2-0-ra nyert, a második gólt Djurdjic a 84. percben szerezte.

Huszti Szabolcs is pályára lépett vasárnap a Hannoverben. A Bundesligában szereplő klub szintén 2-0-ra győzte le alacsonyabb osztályú ellenfelét, a Victoria Hamburgot. A Hannoverben előbb Sobiech talált be a 69. percben, amit Huszti duplázott meg a mérkőzés utolsó percében.