Nyolcat vágott a Chelsea

José Mourinho csapata nagyon simán, 8-1-re verte az Indonéz All Stars-válogatottat.

A Kékek immár harmadik mérkőzésüket játszottak a felkészülési időszakban, Ázsiában. Július 17-én a Thailand Stars együttesét verték nyögvenyelősen 1-0-ra, majd négy nappal később már magabiztosabban, 4-1 arányban diadalmaskodtak a Malajziai All-Star válogatott felett.

Ami az Indonéz All Star válogatottat illeti, az elmúlt napokban beleszaladtak egy 7-0-s fiaskóba az Arsenal együttesével szemben, majd pár napra rá egy tűrhető, 2-0-s vereséget szenvedtek el a Liverpool ellen.

A Chelsea nagyon magabiztosan játszott az egész mérkőzés során, mind az első, mind a második félidőben négy-négy gólt lőttek a londoniak.

Eredmény – felkészülési mérkőzés:

Indonézia All Stars 1-8 Chelsea

Gólszerzők: Kalas (67. – öngól), ill. Hazard (21. – 11-esből), Ramires (29., 56.), Ba (32.), Terry (45.), Traoré (50.), Lukaku (52., 65.)

A Chelsea kezdőcsapata: Blackman – Wallace, Cahill, Terry, Cole – Chalobah, Van Ginkel; Ramires – Hazard, Moses; Ba.

Csereként beálltak: Schwarzer, Ivanovic, Kalas, Essien, Traore, Lukaku, Josh McEachran, Lucas Piazon, Islam Feruz.