Böde gólja nem ért győzelmet a Fradinak

böde dániel (böde dániel, julian jenner, )

A zöld-fehérek szerda délután a lengyel Piast Gliwice ellen játszottak 1-1-es döntetlent.

Ricardo Moniz, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője két új szerzeménynek, Kurucz Péternek és Arsenio Valpoortnak szavazott bizalmat a kezdőben a szerda kora délutáni edzőmeccsen. Az első 45 percet megnyomták a csapatok, nagyobb helyzetei a Fradinak voltak, de a szünetben még 0-0 állt az eredményjelzőn.

A második felvonásnak hét változtatással vágott neki az FTC, a többi közt a napokban igazolt Hidvégi és három próbajátékos kapott lehetősége a holland trénertől. A 64. percben született meg a Fradi vezető gólja, Böde pörgetett közelről a kapuba, de szinte azonnal egyenlített az Európa Liga-induló vendégcsapat.

A végén még megnyerhette volna a meccset a Gliwice, Kurucznak kellett nagyot védeni egy kapu előtti kavarodás végén. A végeredmény 1-1 lett.