Senkinek sem jó döntetlen Kaposváron

1-1-es döntetlent játszott egymással a Rákóczi és a DVTK a labdarúgó OTP Bank Ligában.

Talán kevesen számítottak rá a szezon előtt, hogy az OTP Bank Liga hajrájában alsóházi rangadót játszik egymással a Kaposvári Rákóczi és a Diósgyőr. Az élet azonban így hozta, így komoly csatára volt kilátás, mind a két együttesnek nagyon kellett ugyanis a három pont.

A miskolciak kerültek előnybe az első félidőben, a 31. percben Seydi lövésébe még beleért Hajdúch kapus, de érkezett Gallardo és a gólvonalról a hálóba lőtt (0-1). A szünetig megőrizte előnyét a vendégcsapat, de a fordulás után nem sokkal egyenlített a Rákóczi, Bőle kiszorított helyzetből leadott lövése Vági lábáról a saját kapujába pattant (1-1).

A második felvonás egyébként sokkal élvezetesebb volt, mint az első, sokkal több helyzetet láthattunk ebben a 45 percben. Gólt azonban többet már nem, azaz osztoztak a pontokon a felek.