Őrzi második helyét a Napoli

Cavani (ssc napoli, napoli, cavani, )

A nápolyiak 3-1-re verték meg az Intert, ezzel stabilan tartják előnyüket a Milannal szemben.

Az Internazionale szivességet tehetett volna a másik milánói gárdának, az AC Milannak, hiszen ha legyőzték volna vasárnap este a Napolit, akkor a déliek és a piros-feketét között négy pontra csökkent volna a különbség.

Ez azonban nem így történt, hiszen a hazaiak már a 3. percben gólt ünnepelhettek: Cavani egy nagyszerű passzt vett át a tizenhatoson belül, majd a hálóba helyezett (1-0). Az első félidőnen a számszerű eredmény változott csak, a különbség nem a két csapat között, hiszen két büntetőnek köszönhetően 2-1-el fordultak a felek.

A folytatásban ismét Cavani – a büntető is ő értékesítette – villant, így az uruguayi támadó mesterhármasa fektette két vállra az Intert.