Látványos góllal nyert az Udinese

udinese (udinese, )

Antonio Di Natale remek találatával nyert az Udinese a Lazio ellen.

Fotó: AFP

A szombati játéknapot a Genoa-Atalanta mérkőzés nyitotta: Tőzsér Dániel együttese a kiesés ellen küzd, ehhez pedig szükségük lett volna a bergamóiak elleni három pontra. Az Atalanta azonban nem adta magát könnyen, hiába szerzett vezetést Floro Flores már a 6. percben a hazaiaknak, Del Grosso szinte azonnal egyenlített.

A folytatásban újabb gól már nem született, így maradt az 1-1, amivel nem igazán lehet boldog egyik fél sem. A magyar középpályás nem kapott lehetőséget edzőjétől.

Az esti rangadón a Lazio látogatott Udinébe. A két együttest mindössze három pont válaszotta el egymástól, így az Udinese akár be is érhette volna római riválisát.

A találkozón a fekete-fehérek domináltak, bár sokkal több helyzetet nem tudtak kidolgozni, mint a Lazio. Ennek ellenére Antonio Di Natale révén megnyerték a meccset, hiszen a veterán csatár a 19. percben beköszönt: egy balról belőtt labdát kapásból, vetődve küldött a hálóba. Győzelmével az Udinese pontszámban beérte a Laziót.