Dzsudzsákék első döntetlenje

A Dinamo Moszkva a végig a pályán tartózkodó Dzsudzsák Balázzsal a soraiban játszott 1-1-es döntetlent az orosz labdarúgó-bajnokságban.

A Moszkvában jobbszélsővé avanzsáló Dzsudzsák Balázzsal felálló Dinamo a Kuban Krasznodar otthonában vendégeskedett az orosz pontvadászat szombati játéknapján, Kokorin révén pedig már a 24. percben vezetést is szerzett a vendég együttes, ám Balde nem sokkal később egyenlített.

A folytatásban ugyan mind a két együttes előtt adódtak helyzetek, több találat már nem született, maradt az 1-1. Ez volt a Dinamo Moszkva első döntetlenje a mostani bajnokságban. Dzsudzsák végigjátszotta a mérkőzést.

Egy másik magyar, nevezetesen Priskin Tamás is játszott szombaton, ő a 71. percben állt be a sereghajtó Alanyija Vlagyikavkazba. Csapata súlyos, 5-1-es vereségbe szaladt bele az Amkar Perm vendégeként.

Eredmények – Premjer-liga, 21. forduló

Kuban Krasznodar – Dinamo Moszkva 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Balde (29.) illetve Kokorin (24.)

Amkar Perm – Alanyija Vlagyikavkaz 5-1 (3-1)
Gólszerzők: Kolomeitsev (9.), Jakubko (16., 29.), Kanunnikov (90+2.), Vassiljev (90+3. – 11-esből) illetve Vranjes (63.)