Döntetlen Wolfsburgban

ivica olic (ivica olic, )

A Bundesliga 26. fordulójának nyitómeccsén a Wolfsburg nem tudta hazai pályán legyőzni a Düsseldorfot.

A tabellán egymás mögött található együttesek néztek farkasszemet péntek este Wolfsburgban: mivel mindkét csapat csak a mezőny hátsó felében szerénykedik, ezért nagyon kellett volna a zöld-fehéreknek és a Düsseldorfnak is a győzelem, azonban csak egy-egy ponttal gazdagodtak a felek.

Az első félidőben meglepetésre a vendégek szerezték meg a vezetést: a 37. percben Kruse középre lőtt labdáját Bolly juttatta a hálóba, így a második felvonásban komoly rohamokat indított a Wolfsburg, hogy kiegyenlítsen.

Ennek meg is lett az eredménye, az 51. percben Ivica Olic jelentkezett góllal (1-1). Mivel újabb találat nem született, így maradt a döntetlen. A Wolfsburg a 12., a Düseldorf a 13. tabellán.