Tőzsérék otthon kaptak ki

ac milan (ac milan, )

A Genoa 2-0-s vereséget szenvedett a vendég AC Milan együttesétől az olasz bajnokság 28. fordulójában.

A Tőzsér Dániellel a kezdőben felálló Genoa azt az AC Milant fogadta, mely a Bajnokok Ligájában jó eséllyel pályázik a továbbjutásra a rossz formában lévő Barcelona ellen. A piros-feketék viszont így sem tartalékoltak a keddi összecsapásra, hiszen szinte a legerősebb összeállításukban futottak ki a gyepre.

Így már a 22. percben megszerezték a vezetést Giampaolo Pazzini találatával: egy beadást követően a védők még tisztázni tudtak, de a labda Pazzini elé került, és kapásból, 15 méterről a léc alá zúdította azt. A gólszerző nem sokkal ezt követően lesérült, helyére Mario Balotelli állt be.

És ha már játékba küldték, a 60. percben be is talált: a védők ismét hibáztak, majd Zapata nagyszerűen tálalt a támadó elé, aki kilőtte a hosszút (0-2). Mivel újabb találat már nem született, ez maradt a vége. A Milan tartja harmadik helyét., a Genoa a 17.