Emberhátrányban győzött a Valencia

valencia (valencia, roberto soldado, )

A Bajnokok Ligájában pofont kapó Valencia odahaza úgy győzött a Mallorca ellen, hogy kevesebben voltak a pályán a meccs java részében.

A Paris Saint-Germain 2-1-re győzött a Valencia otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, így a spanyol csapat nehéz helyzetbe került a nemzetközi porondon.

Úgy tűnik azonban, hogy a Mestallában nem omlott össze teljesen a csapat, mert a bajnokin azonnal javított, nem is akárhogyan. Ugyanis Costát már a 28. percben kiállították.

Ricardo Costa a 60., Roberto Soldado a 81. percben talált be emberhátrányban, így megszerezte a három pontot a Valencia.

Az Atletico Madrid sem tojta össze magát amiatt, hogy címvédőként kapott ki az Európa Ligában a Rubin Kazanytól (0-2) csütörtökön.

Falcao már a 11. percben vezetést szerzett a Simeone-csapatnak a Valladolid otthonában, ezt megtoldotta Diego Costa és Cristian Rodriguez a második félidőben, így az Atletico biztosan tartja második helyét a tabellán.