Ronaldo triplával intézte el a Sevillát

Cristiano Ronaldo (cristiano ronaldo, )

Cristiano Ronaldo mesterhármast szerzett, a Real Madrid labdarúgócsapata pedig 4-1-re verte a Sevillát.

Szombaton este a blancók hazai pályán valósággal nekiestek ellenfelüknek, ám az első gól megszerzéséhez hatalmas szerencse is kellett, Benzemának egy hatalmas védelmi baki után már csak centikről kellett az üres kapuba passzolnia. A 26. percben tovább nőtt a két együttes közti különbség, Cristiano Ronaldo egy gyönyörű csel után lőtt távolról a kapuba.

Az első félidő második felére kicsit összekapta magát a Sevilla, kiegyenlítettebbé vált a találkozó. A szünet utáni első percben aztán minden győzelmi esélye elszállt a vendégcsapatnak, Ronaldo villant ismét, majd ugyanő nem sokkal később egy tanítanivaló kontra végén is betalált, megszerezve saját maga harmadik, csapata negyedik találatát.

A 66. percben ugyan tíz emberre fogyatkozott a Real Madrid, Higuaín kapta meg a második sárga lapját, ám a Sevilla csak a 87. percben tudta kihasználni emberelőnyét, 4-1 lett a találkozó vége.