Simán nyert a Paris SG

paris sg (paris sg, psg, zlatan ibrahimovic, )

Még David Beckham nélkül szerezte meg a három pontot a párizsi együttes a francia labdarúgó-bajnokságban.

Még nem volt ott a PSG kezdőcsapatában és a kispadon sem a fővárosi sztárcsapat friss igazolása, David Beckham. Carlo Ancelotti vezetőedző azt mondta, 17-én mutatkozhat be a csapatban a Los Angeley Galaxytól távozó angol játékos.

A párizsiak a Ligue 1 13. helyén álló Bastia ellen szerezték meg a három pontot szokásos pénteki bajnokijukon. A félidőben még csak 0-0 volt az állás, a 25. percben Lavezzi kapufára pöccintett egy jobboldali beadást.

Menez az 56. percben elszánta magát egy távoli lövésre, és a labda ki is kötött a jobb alsóban, ezzel vezetett a listavezető. A 71. percben Lucas buktatásáért járt a büntető, amelyet Zlatan Ibrahimovic magabiztosan értékesített.

A 83. percben a Bastia játékosa, Khazri elképesztő szabadrúgásgóllal szépített, de Lavezzi a 89. percben szertefoszlatta a döntetlenben bízó vendégek reményeit.

Átmenetileg 9 ponttal vezeti a tabellát a PSG.

Eredmény – női kosárlabda NB I.:
Paris SG – Bastia 3-1 (0-0)
gólszerzők: Menez (56.), Ibrahimovic (71., 11-esből), Lavezzi (89.), illetve Khazri (83.)