Cristiano Ronaldo öngóljával elvérzett a Real

Cristiano Ronaldo (cristiano ronaldo, )

A Real Madrid óriási meglepetésre 1-0-ra kikapott a kiesőhelyen álló Granadától a spanyol labdarúgó-bajnokságban.

A hét közben a Barcelona ellen a Király Kupa elődöntőjének első meccsén 1-1-es döntetlent elérő Real Madrid folytatni szerette volna az Atletico Madrid üldözését a bajnokságban.

Az ellenfél a 18., azaz kiesőhelyen álló Granada volt, amely összesen két alkalommal nyert odahaza ebben a szezonban. A két csapat között 23 pont volt a differencia a meccs előtt.

A Real Madridban ezúttal szerepelt Angel Di Maria, és ott volt a Barca ellen villogó Varane is a védelemben. A 22. percben balról érkezett Nolito szöglete, a védőkkel ugrott Cristiano Ronaldo is, aki saját kapujába továbbította a labdát (1-0).

Lényegében helyzet nélkül játszott a Real a mérkőzésen, a jelei sem mutatkoztak annak a lendületnek, amely a Barcelona ellen megvolt három nappal ezelőtt.

Aztán a 84. percben elképesztő helyzetet hagyott ki a Real Madrid, az elsőt: előbb Callejon totojázott a végsőkig, a kapus Tono kipaskolta a labdát, de még ott volt Karim Benzema, aki az üres kapu mellé lőtte a labdát.

Nagy meglepetésre, de a teljes kilátástalanság miatt megérdemelt vereséget szenvedett a Real Madrid.