Legjobb négy között az Atlético

atlético madrid (atlético madrid, )

Az Atlético Madrid labdarúgócsapata 3-1-es összesítéssel ejtette ki a Betist a spanyol Király Kupa negyeddöntőjében.

A madridiak a múlt héten 2-0ra nyertek hazai pályán az első felvonás alkalmával, így Diego Simeone pihentette is legnagyobb ászait. Ez érződött is a csapaton az első félidőben, a Betisnél volt többet a labda és a hazaiak kísérleteztek többet.

Gólt azonban az Atlético Madrid lőtt, ráadásul nem is akármilyet: Miranda bikázta előre a labdát a szünet előtti pillanatokban, Amaya és a kapus nem értették meg egymást, a szabadon maradt labdára pedig Diego Costa csapott le és az üres kapuba gurított. Fordulás után is a Betis előtt adódott nagyobb lehetőség, ám a kapuba csak tizenegyesből tudott betalálni, Molina a 90. percben egyenlített.

Az Atlético 3-1-es összesítéssel jutott be az elődöntőbe, ahol a Zaragozát búcsúztató Sevilla lesz az ellenfele.