Nem bírt a Juve a Lazióval a kupában

juventus (juventus)

A tavalyi döntős Juventus 1-1-es döntetlent játszott a Lazióval az Olasz Kupa elődöntőjének első felvonásán.

A találkozóra a két vezetőedző a középpályán készült leginkább, öten-öten helyezkedtek el középen mind a két együttesnél, így az első félidőben inkább volt küzdelmes, mint látványos a találkozó. A szünetben aztán a hazai pályán játszó torinóiak váltottak át támadóbb focira, ennek pedig a 63. percben lett meg az eredménye, Peluso fejelt a rómaiak hálójába.

A folytatásban a Juventus akarata érvényesült, Vidal pedig eldönthette volna a mérkőzést, ám a hajrá kezdetén a kapufát találta el. Sokba került ez a Zebráknak, ugyanis a 86. percben Mauri a semmiből egyenlített, 1-1 lett a vége.

Az idegenben lőtt gól a Laziónak kedvez az elődöntőben, amely jövő héten fogadja a Juventust a visszavágón. A Roma és az Internazionale szerdán meccsel egymással a fővárosban.