Kiütéssel ment tovább a Sevilla

alvaro negredo, sevilla (alvaro negredo, sevilla)

A spanyol Király-kupa negyeddöntőjének második mérkőzésén a Sevilla 4-0-ra nyert a Zaragoza ellen.

Az első mérkőzésen, Zaragozában 0-0-ra végeztek a felek, így a piros-fehérek abban a tudatban léptek pályára szerdán, hogy hazai pályán hozni kell a meccset, és megvan a továbbjutás.

A Sevilla nem sokáig vacakolt,  az első félidőben már 2-0-ra is megléptek, az akkor már emberhátrányban focizó Zaragoza ellen: a 26. percben Fernandezt küldte ki azonnal a játékvezető.

A fordulás után ráadásul ismét villant a piros a vendégeknél, Gonzalez mehetett idő előtt zuhanyozni, a megítélt büntetőt pedig Negredo vágta be (3-0).

A hajrában még egyszer betalált a Sevilla, Manu révén, így végül összesítésben 4-0-val lépett tovább a következő körbe a piros-fehér alakulat. Az elődöntőben a Sevilla ellenfele az Atlético Madrid-Betis párharc továbbjutója lesz.