Közel járt a pontszerzéshez a Düsseldorf

Vasárnap két mérkőzést is rendeztek a Bundesligában: a Hamburg csak döntetlent játszott, az Augsburg pedig ötgolós meccsen nyert.

A szezonban gyengélkedő Hamburg ismét nem tudott nyerni, bár most nagy esélyük lett volna a sikerre, hiszen a 15. helyen álló Nürnberg otthonába látogattak.

Ráadásul ötperc alatt eldőlt az összecsapás, hiszen a vendégek a 70. percben szereztek vezetést Rudnevs révén, majd a 75.-ben Pekhart egyenlített. Így maradt az 1-1, amivel egyik fél sem lehet igazán elégedett.

A nap másik mérkőzése jóval izgalmasabb volt, ugyanis az Augsburg már 3-0-ra is vezett a 71-percig a Düsseldorf vendégeként, akkor azonban fordult a kocka.

A hazaiak  Reisinger duplájával közel jártak az egalizáláshoz, de arra már nem maradt idejük, hogy pontot szerezzenek, így végül megmenekült az Augsburg.