Két büntetővel mentett pontot a Granada

A Primera Division 19. fordulójának zárómérkőzén a Granada a 92. percben mentett pontot a Getafe otthonában.

A hivatalos őszi szezon zárómérkőzésén a középmezőnyben tanyázó Getafe a kiesés elől menekülő Granadát fogadta. A találkozót a hazaiak kezdték jobban, sőt, nyerő helyzetben voltak, hiszen az első félidőben kétszer is vezettek.

Előbb Rodriguez talált be a 19. percben, majd a Granada egy büntetőnek köszönhetően egyenlített, Siqueira révén. Azonban itt még nem álltak le a fiúk, hiszen Alcacer találatával ismét a hazaiaknál volt az előny.

A második félidőben amikor már úgy tűnt, 2-1 marad az eredmény, a vendégek hidegzuhanyként ismét tizenegyeshez jutottak: a 92. percben Siqueira duplázott, így mégis pontot szerzett a Granada.

Eredmény – Primera Division, 19. forduló
Getafe – Granada 2-2 (2-1)
Gólszerzők: Rodriguez (19.), Alcacer (42.) illetve Siqueira (28., 92.-mindkettőt büntetőből)