A Liverpool kiütötte a jubiláló Redknapp csapatát

luis suarez (luis suarez, liverpool)

A Queens Park Rangers hazai pályán 3-0-ra kikapott a Liverpooltól az angol labdarúgó-bajnokság vasárnap esti mérkőzésén.

Azok után, hogy a Liverpool magabiztosan, 4-0-ra verte a Fulhamet, a következő meccsen 3-1-es vereséget szenvedett a Stoke otthonában.

Ilyen a Pool, két arca van. A Queens Park Rangers ellen az első félidőben mindenképp a szebbiket mutatta, ugyanis Luis Suarez két, és Daniel Agger egy góljával 3-0-s vezetésre tett szert.

Az első uruguayi gól egyéni akció után született, a második a szerencsének is volt köszönhető, míg a dán fejes Gerrard ívelése után rombolta tovább a hazaiak esélyeit. A londoniak védelme átjáróház volt, hiszen 45 perc után akár állhatott volna 0-6 is az eredményjelzőn.

A sereghajtó QPR menedzsere, Harry Redknapp 600. Premier League-találkozója volt a vasárnap esti, nem valami szép ünneplés. A fordulás után is a vendégek voltak jobbak, a QPR hiába próbálkozott.

Nehéz helyzetben van a londoni csapat, jövőre javíthat.