Tőzsérék pontot raboltak Milánóból

Tőzsér Dániel (tőzsér dániel, )

Az Internazionale labdarúgócsapata hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Genoával az olasz bajnokságban.

A szombati olasz focidömping Milánóban kezdődött el, ahol az Inter a Tőzsér Dániellel a kezdőben felálló Genoát fogadta. A meccs nagy részére a hazai dominancia volt jellemző, ehhez képest a 77. percben Ciro Immobile őrületbe kergette a milánóiak védelmét, majd Handanovic hóna alatt a kapuba lőtt, megszerezve ezzel a Genoának a vezetést.

Az Inter ettől magasabb sebességi fokozatba kapcsolt, a 85. minutumban pedig egyenlíteni is tudott, Cambiasso fejjel vette be Frey kapuját. A hazaiak a meccset is megnyerhették volna, azonban a csereként beálló Livaja a kapu torkából a kapufára belsőzött Milito tökéletes passza után, maradt az 1-1.

Tőzsér kezdőként végigjátszotta a meccset, jól rombolt a középpálya közepén, a ráadás percekben pedig volt egy veszélyes szabadrúgása, ami csak centikkel kerülte el az alsó sarkot.