Ikszelt a Hamburg, nyert a Werder

hamburger sv (hamburger sv, )

A Bundesliga 15. fordulójának vasárnapi két meccsén a Hamburg döntetlent játszott, a brémaiak viszont idegenben nyertek 4-1-re.

A Hoffenhiem számára létfontosságú lett volna a siker, vagy legalább a pontszerzés a Werder Bremen ellen, hiszen a kék-fehérek jelenleg legjobb kiesőként a 16. helyen állnak. Ennek ellenére esélyük sem volt a Werder ellen, ugyanis már az első félidőben 2-0-ra megléptek a brémaiak.

A szünet után szépített a Hoffenheim, de ez csak arra volt jó, hogy rákapcsoljonak a vendégek, és még ketszer ünnepelhessenek, így végül 4-1 lett a vége.

A játéknap másik meccsén a Hamburg került előnybe a Wolfsburg otthonában, ám a hazaiak a második 45 percben egyenlíteni tudtak, így megmentettek egy bajnoki pontot.