Padlózott a Betis Sevillában

Sevilla-Betis (sevilla fc, real betis, )

A Sevilla hazai pályán kiütötte a Betist a spanyol bajnokság 12. fordulójának vasárnap estimérkőzésén.

A Sevilla nem bízta a véletlenre az egy kiállítással és hét sárgalappal tarkított mérkőzést és már az ötödik percben kétgólos előnyre tett szert. Előbb José Antonio Reyes, majd Federico Facio köszönt be. A 19. percben megint Reyes érkezett egy kapufáról lepattanó lövésre, majd a 42. percben egy rossz kapuskidobást követően újfent az egykori Arsenal, majd Real Madrid kedvenc volt a főszereplő – balról kanyarított középre és ki más, mint Facio bólintott a kapuba.

A Betis a második félidőben, már emberhátrányban szépített, de a Sevilla a végén Rakitic révén még egyet betermelt. A Betis veresége ellenére 6. a tabellán, míg a Sevilla egy ponttal lemaradva a 7. helyre lépett fel.

PRIMERA DIVISIÓN 12. FORDULÓ, EREDMÉNYEK:

Sevilla–Betis 5–1 (Reyes 1., 32., Fazio 5., 43., Rakitic 91., ill. Rubén Castro 66.)